(032) 235-65-25
(порожній)
 

Наші видання

Блог / Новини

Валюта:

Оплата Віза Мастеркард та Маестро

Оплата Віза Мастеркард та Маестро

-
Версія для друку Версія для друку

ОСНОВИ КОМПОЗИЦІЇ ВИДАННЯ

Автор: Іванов С.І.
Рік видання: 2013
Обкладинка: тверда

(автор: доцент кафедри книжкової графіки та дизайну друкованої продукції Української академії друкарства, Заслужений художник України, Член Національної Спілки художників України)

У посібнику наведені відомості про основні закони композиції, зокрема, їх роль у художньо-технічному оформленні друкованих видань та побудові книг як цілісного організму. Подано методичні рекомендації щодо оформлення видань, їх типових елементів, композиційної організації  елементів зображення, правильного вибору системи форматів та потреби у виборі матеріалів для друкування накладу видання. Відомості про систему форматів у книжковій продукції ґрунтуються на матеріалах нових стандартів.

Для студентів вищих навчальних закладів, що навчаються за спеціальностями «Образотворче мистецтво», «Технологія поліграфічного виробництва», «Видавнича справа та редагування», «Книгознавство та організація книжкової торгівлі», студентів і учнів спеціалізованих навчальних закладів (спеціальність «Дизайн»). Також стане в пригоді працівникам видавництв і поліграфічних підприємств, художнім і технічним редакторам, художникам-графікам та всім, хто цікавиться мистецтвом книги.