(032) 235-65-25
(порожній)
 

Наші видання

Блог / Новини

Валюта:

Оплата Віза Мастеркард та Маестро

Оплата Віза Мастеркард та Маестро

-
Версія для друку Версія для друку

ШЕВЧЕНКОВА ДОРОГА В БІЛОРУСЬ: Літературно-публіцистичний збірник

Автор: За ред. Лубківського Р.М.
Рік видання: 2004
ISBN: 966-603-313-5
Обкладинка: тверда
К-ть сторінок: 272 с.+ 16 вкл.
15.00 грн.
Кіль-ть:  

ПОПЕРЕДНЯ ЦІНА - 39 грн.

Історія взаємин білоруського та українського народів сягає глибини століть. У часи національного відродження (ХІХ–ХХ ст.) та в період набуття державної незалежності одним із наймогутніших факторів впливу на розвиток білоруської літератури й культури була творчість Тараса Шевченка. У наш час, коли Україна та Республіка Білорусь кожна по-своєму роблять вибір щодо світових та європейських цінностей, важливим для взаємопізнання та взаємозбагачення народів-сусідів, народів-побратимів був Рік Тараса Шевченка в Республіці Білорусь.

Літературно-публіцистичний збірник присвячено відзначенню Року Т.Г. Шевченка в Республіці Білорусь. Вміщено офіційні матеріали, а також твори провідних білоруських поетів про Великого Кобзаря, переклади білоруською мовою “Заповіту”, літературознавчі статті про зв’язки Т.Г. Шевченка з Білоруссю.

Книга проілюстрована малюнками Т.Г. Шевченка віленського періоду, фотокопіями автографів класиків білоруської літератури, репродукціями їхніх публікацій про Кобзаря, фоторепортажами про заходи, проведені в рамках Року Тараса Шевчен­ка в Білорусі.