(032) 235-65-25
(порожній)
 

Наші видання

Блог / Новини

Валюта:

Оплата Віза Мастеркард та Маестро

Оплата Віза Мастеркард та Маестро

-
Версія для друку Версія для друку

БІОЕТИКА В СИСТЕМІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я І МЕДИЧНОЇ ОСВІТИ: навчальний посібник

Автор: Терешкевич Г.Т
Рік видання: 2008
ISBN: 978-966-603-558-8
Обкладинка: тверда
К-ть сторінок: 344

ПОПЕРЕДНЯ ЦІНА - 35 грн.

Рекомендовано Міністерством охорони здоров’я України

 (Протокол 23-01-25 / 133 від 26.06.2007 р.)

Навчальний посібник створений на основі першої в Україні захищеної дисертаційної роботи авторки (2004 р.), а також матеріалів, що отримані авторкою у процесі тривалого вивчення проблем біоетики, зокрема під час стажування в Італії, та апробовані автором під час викладання курсу біоетики. Заповнює прогалину в контексті нових вимог підготовки фахівців як медичних та фармацевтичних спеціальностей, так і спеціалістів у галузі державного управління, побудований на філософських засадах персоналізму — напряму філософії, який зосереджує увагу на людській особистості як найвищій цінності.

Запропоновані новітні підходи до розуміння гідності й святості людського життя від моменту запліднення до природної смерті, проблем трансплантації органів, лікарських експериментів, випробування нових ліків, прав матері і дитини, контрацепції, абортів, генної інженерії, боротьби з алкоголізмом, наркоманією і СНІДом, а також проблем евтаназії, самогубства, реанімації.

Проаналізовані правові й медико-соціальні аспекти державного регулювання системи охорони здоров’я на засадах біоетики.

Вміщена опрацьована авторкою програма курсу біоетики, яка може бути основою для укладання робочих програм з цієї дисципліни.

Для студентів, магістрантів, аспірантів, ординаторів та викладачів медичних навчальних закладів усіх рівнів, лікарів-практиків, медиків і фармацевтів, працівників органів та закладів охорони здоров’я, а також усіх небайдужих до моральних проблем суспільства й охорони здоров’я.