(032) 235-65-25
(порожній)
 

Наші видання

Блог / Новини

Валюта:

Оплата Віза Мастеркард та Маестро

Оплата Віза Мастеркард та Маестро

-
Версія для друку Версія для друку

Reason to read (ЦЕ ВАРТО ПРОЧИТАТИ): читанка з англійської мови для учнів 6-8 класів

Автор: Поліщук Р.П.
Рік видання: 2000
ISBN: 966-603-093-4
Обкладинка: тверда
К-ть сторінок: 224
20.00 грн.
Кіль-ть:  

ПОПЕРЕДНЯ ЦІНА - 20 грн.

У багатоілюстрованому посібнику містяться тексти різноманітної тематики: легенди і перекази, розповіді про країни і континенти, світ рослин і тварин, традиції та звичаї, особливості харчування англійців, американців, а також багато інших цікавих матеріалів. Розташування текстів передбачає певну циклічність вивчення: від буденного до загадкового і проблематичного. Основні тексти збагачуються додатковими: тематичною інформацією, поетичними творами, приказками та прислів’ями, ребусами і кросвордами, текстами  та ін. Учні (читачі) запрошуються до складання діалогів, листів, карт, схем, таблиць тощо. Наведені зразки листівок до Різдва, Великодніх свят, Дня св. Валентина та ін. Наприкінці книги… сюрприз – вікторини за всіма основними темами. Словник подається у двох варіантах: в англійському (після кожного тексту) й англо-українському (наприкінці посібника).

Книга зацікавить не лише вчителів, учнів, керівників гуртків, курсів іноземних мов, а й усіх, хто самостійно вивчає англійську мову.

На виставці “Книжковий сад” (Київ) видавництво “Світ” було нагороджено за книгу Поліщук Р. Дипломом  за кращий посібник року в номінації “Книга моєї мрії”,  а також отримало Грамоту на “Форумі видавців” у Львові.