(032) 235-65-25
(порожній)
 

Наші видання

Блог / Новини

Валюта:

Оплата Віза Мастеркард та Маестро

Оплата Віза Мастеркард та Маестро

-
Версія для друку Версія для друку

ЗАХИСТ ВІТЧИЗНИ : методичні матеріали та інноваційні уроки : нова програма

Автор: Хараху С., Павлов В., Дзюба І., Саганчі Є. З.
Рік видання: 2018
ISBN: 978-966-914-092-0
К-ть сторінок: 136

У видавництві “Світ”вийшов друком навчально-методичний посібник “Захист Вітчизни”. Його автори, С.Хараху, В.Павлов, І.Дзюба, Є.Саганчі, педагоги-практики з багаторічним досвідом праці в навчальних закладах, діляться своїми поглядами і напрацюваннями для ефективної реалізації вимог нової програми курсу, розробленої на основі Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді.
Як відомо, навчальний предмет “Захист Вітчизни” запроваджено в 2018 році як інваріантну складову Типових навчальних планів загальноосвітніх  навчальних закладів ІІІ ступеня, затверджених наказом МОН України, на підставі чинного законодавства.
Цінно те, зазначає методист Навчально-методичного центру освіти м.Львова Б.Шарун, що в окресленій парадигмі військової історії українців автори посібника відійшли від радянського минулого та ідеологічних штампів ХХ століття. Це засвідчує кардинальна зміна у рекомендаціях щодо викладання  військової історії та ідеології українських Збройних Сил, розповіді про НАТО, про співробітництво України з організацією для подолання викликів безпеці, суверенітету та територіальної цілісності на сході Європи, план-проспект практичного заняття “СІ_БРІЗ-2017” та інші теми. Цікавими і корисними є характеристики видів і способів фізичної підготовки, їх гендерний аспект, викладений в розділі “Прикладна і фізична підготовка”, в якому увага акцентується на ефективності видів і прийомів самозахисту, вмінні оцінювати ситуації, що вимагають практичного застосування навичок самозахисту.
Важливо те, що методичні рекомендації та інноваційні уроки відповідають вимогам нової навчальної програми курсу.